Restaurace a noční život

Vodice jsou velmi živé a rušné  letovisko plné zábavy. Najdete zde diskotéky , taneční cluby, krásné plážové noční bary, casino, a nepřeberné množství kaváren a restaurací. K nejznámějším a vyhlášeným klubům patří  diskotéky Hacienda a Mirakul.

V letní sezóně se zde koná mnoho kulturních akcí. Navštívit můžete koncerty vážné hudby v kostele sv. Kříže, také koncerty populární hudby a  chorvatských folklorních souborů.

Za zmínku jistě stojí i  galerie umění, námořnické muzeum nebo místní akvárium.

Začátkem měsíce  srpna se ve Vodici slaví tzv. Vodická slavnost (Vodička fešta) a Vodické hry (Vodičke igre) a 16. července se konají oslavy na počest Panny Marie Karmelské (Gospa od Karmela).

 

Cluby:

Makina Exit

Opium Club

Hacienda Club

Právě tady se  nachází jeden z nejznámějších, nejnavštěvovanějších a nejluxusnějších klubu v Chorvatsku – Hacienda, je umístěna asi 2 km od centra města směrem na Šibenik a neomylně k ní dorazíte pokud budete sledovat kužel výrazného světla, který krouží po obloze a můžete jej vidět až z dálky 10 km. Hacienda je otevřena každý den, avšak největší party se tady konají v pondělí, středu, pátek a sobotu. Její kapacita je něco málo přes 2000 lidí a kolem 1 az 2 hodiny ranní bývá plno.

Mužete se k ní dopravit vlastním autem, které zaparkujete na obrovském prostoru před klubem v případě, že budete chtít ochutnat vyborné drinky máte ještě 2 možnosti a to – udělat si asi 20minutovou procházku případně jet z centra Vodic taxíkem cca za 60 Kn. Už zvenčí vás tato stavba jistě zaujme neobvyklou architektonickou kompozici a vůbec vypadá jako z mexického filmu. Za poněkud vyšší vstupné – 70 kn se dostanete do prostoru, který je z části pod hvězdným nebem a zčásti uzavřen, kterému dominuje taneční parket se světelnou show, plazmovými obrazovkami a místy pro tanečnice a také djský pult, za kterým se střídají nejlepší djs z Chorvatska ale také ze zahraničí, přesný harmonogram akcí naleznete na www.hacienda.hr.

Najdete zde také spoustu místa k odpočinku, avšak nejlaákvější jsou V.I.P prostory, které jsou luxusní uz od prvního pohledu. Kombinace výborné hudby, exotických drinků a krásného prostředí určitě zaručuje nezapomenutelný večer.

 

Novinky

23. 1. 2015 - FIRST MINUTE sleva ve výši 10 % je odečtena z celkové ceny zájezdu při uzavření cestovní smlouvy a zaplacení zálohy 1 000 Kč do 28. 02. 2015!

21. 1. 2015 - Stránky postupně zaplňujeme ceníky pro sezónu 2015 a chystáme první FIRST MINUTE ceny!

14. 12. 2014 - Vydali jsme nový katalog LÉTO 2015!

Katalog LÉTO 2014