Informace k pobytu

Ubytování:

Popisy hotelových a apartmánových kapacit jsou uvedeny v katalogu CK. Rozdělování pokojů probíhá zásadně ze strany hotelu, u soukromých apartmánů ze strany chorvatské cestovní kanceláře či agentury.
Delegát ani naše cestovní kancelář na něj zpravidla nemá vliv.

Majitel apartmánu může požadovat vratnou kauci ve výši 100,- EUR.

Při  příjezdu probíhá ubytování v odpoledních hodinách, zpravidla po 16 hodině.

Při odjezdu musí být ubytovací kapacity vyklizeny do 9,00 hodin, svá zavazadla si dáte na místo, které Vám určí domácí nebo recepce. Kolem 14,00 hod. bude na informační tabuli CK FOR-LINE tour na recepci depandance hotelu Imperial Flora-Madera a restauraci Ton Ivan – Plava Plaža (viz.mapka) vyvěšen jmenný seznam a čas odjezdu autobusu do ČR (čas je závislý na příjezdu tohoto autobusu z ČR) a čas svozu ze soukromých apartmánů ke stanovišti autobusu. Prosíme, abyste tento čas svozu dodrželi a vyčkali u svých zavazadel příjezd taxislužby. Po opuštění ubytovacího zařízení není možné je dále využívat.

Všeobecné informace – ve všech ubytovacích kapacitách je ložní prádlo a koupelnové prádlo. Ručníky a prostěradla z  hotelových pokojů i apartmánů je zakázáno vynášet na pláž. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou včetně nádobí a příborů ( počet odpovídá počtu osob v apartmánu ), lednicí, sporákem, koupelnou se sprchou a WC. V apartmánech nejsou utěrky, čistící prostředky, ručníky, mýdlo, toaletní papír a zápalky. Zásuvky na el. spotřebiče mají stejnou normu jako u nás.

Ve vodovodu teče pitná voda.

Vždy je dovoleno ubytovat pouze tolik osob, kolik je uvedeno na poukazu !

Závěrečný úklid je zahrnut v ceně zájezdu, ale běžný úklid typu zametení podlahy, vynesení odpadků, umytí nádobí a kuchyňské linky je povinností klienta.

Novinky

23. 1. 2015 - FIRST MINUTE sleva ve výši 10 % je odečtena z celkové ceny zájezdu při uzavření cestovní smlouvy a zaplacení zálohy 1 000 Kč do 28. 02. 2015!

21. 1. 2015 - Stránky postupně zaplňujeme ceníky pro sezónu 2015 a chystáme první FIRST MINUTE ceny!

14. 12. 2014 - Vydali jsme nový katalog LÉTO 2015!

Katalog LÉTO 2014