Moře a pláže

Moře u pobřeží Vodice se vyznačuje velmi čistou a průzračnou vodou a na celém pobřeží najdete množství ostrůvků, jako stvořených pro potápění a šnorchlování.

Pláže zde mají pozvolný vstup do vody, takže jsou vhodné pro malé děti i neplavce. Převážně jsou oblázkové či skalnaté, místy s betonovými platy k odpočinku a opalování. Ke snadnějšímu vstupu do vody jsou z betonových plat k dispozici schůdky.  Do vody doporučujeme používat obutí, a to nejen kvůli kamenům, ale  i kvůli výskytu mořských ježků.

Pláže jsou lemovány piniovými háji, které příznivě působí na respirační systém a svoji omamnou vůní dotvářejí celkovou příjemnou atmosféru místa. Podél pláží také najdete množství barů, kavárniček a rychlých občerstvení. K dispozici jsou také   sociální zařízení, sprchy a někde i sportoviště a dětská hřiště.

Na veřejné pláže si můžete přinést vlastní lehátka, matračky  nebo cokoliv co potřebujete. Lehátka je také možno si vypůjčit v některé z mnoha půjčoven cca za 10 – 50Kn/den.

 

 

Novinky

23. 1. 2015 - FIRST MINUTE sleva ve výši 10 % je odečtena z celkové ceny zájezdu při uzavření cestovní smlouvy a zaplacení zálohy 1 000 Kč do 28. 02. 2015!

21. 1. 2015 - Stránky postupně zaplňujeme ceníky pro sezónu 2015 a chystáme první FIRST MINUTE ceny!

14. 12. 2014 - Vydali jsme nový katalog LÉTO 2015!

Katalog LÉTO 2014